מולטיפוקל

אז מה זה בכלל עדשות מולטיפוקל?
מכירים את זה שבשלב מסויים הראייה מקרוב מטשטשת? פתאם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לראות את האותיות הקטנות בטלפון? מתקשים לקרוא מה התוקף שרשום על תרופה מסויימת או עד מתי התוקף של החלב בסופר. אתם ספק רואים, ספק לא רואים?
שומדבר כבר לא נראה לגמרי חד.
וכל זה בנוסף לזה שמרחוק אתם בכלל לא רואים, מתקשים בנהיגה ללא משקפיים ועל הכתוביות בטלוויזיה בכלל אין מה לדבר.

אז מה עושים במקרה כזה שלמעשה מצריך ממכם להסתובב עם שני זוגות משקפיים, הרי כל כך מסורבל להתנהל כך, שלא לדבר על זה שלעיתים המעבר בין השניים כרוך בתחושה לא נעימה ולפעמים אף לסחרחורת.

עדשות מולטיפוקל למעשה הן הפתרון הכי פשוט לכל הסירבול הזה. הן יאפשרו לכם לראות גם לרחוק וגם לקרוב 6:6. יאפשרו לכם להסתובב עם זוג משקפיים אחד בלבד וינטרלו את תחושת אי הנוחות במעבר בין המוקדים השונים (קרוב, רחוק).

עדשות מולטיפוקל ביומטריות של רודנשטוק הן למעשה הפיתרון, שיחסוך מכם התנהלות עם שני זוגות משקפיים (רחוק וקרוב).

התאמת עדשות מולטיפוקל ביומטריות מבית רודנשטוק גרמניה, באמצעות מכשיר אוטורפרק-טופוגרפר-אייר פאף היחיד מסוגו בארץ, שכולל מיפוי קרנית מתקדם, מדידה של הרקמות במקטע הקדמי של העין, ועד בדיקת לחץ תוך עיני. הבדיקה מתבצעת ע"י צוות אופטומטריסטים וותיקים, מהמומחים בארץ.

בתום הבדיקה נזמין עבורך את העדשות המדויקות ביותר, תוך התייחסות לאלפי נתונים ופרמטרים ביומטריים, האינדיבידואלים למבנה העין שלך, שיתקבלו מהמכשיר החדשני.

הגישה הביומטרית מאפשרת לנו מומחיות ודיוק מירבי בעולם עדשות המולטיפוקל של היום.

בנוסף, תוענק לך אחריות לתקופת הסתגלות של 3 חודשים. כלומר, אם לא תסתגל/י לעדשות תוך זמן זה, תוכל/י להחזיר אותן ולקבל זיכוי מלא.

תאם/י איתנו עוד היום בדיקת ראייה.

טעימה מהקולקציה החדשה

דילוג לתוכן